klik

DATA AUKCJI

20.09.2007
073 Ferdinand KNAB (1834 Würzburg - 1902 Monachium) Pejzaż romantyczny z żurawiem, 1895 r. olej/płótno
86 x 100 cm

sygnowany i datowany p. d.: '18 F. Knab 95'

CENA WYWOŁAWCZA28 000 zł
CENA WYLICYTOWANA28 000 zł

151 Aukcja Dzieł Sztuki 20 września 2007 r.

Pokaż obiekt nr:
| lista obiektów | następny »
malarstwo
ul. Marszałkowska 34/50
00-554 Warszawa.

WWW: