klik

DATA AUKCJI

16.07.2011
111 Igor Rudziński (ur. 1985) Bez tytułu, 2011 technika mieszana/płótno
50 x 73 cm

sygn. na odwrocie: Igor Rudziński 2011

Igor Rudziński alias Niebieski Robi Kreski – ur. w 25.04.1985 r. artysta plastyk (malarz, grafik, autor murali)... mieszkajacy w Warszawie, tworzący obrazy będące odzwierciedleniem jego pozytywnego i pokręconego stosunku do otaczającej go rzeczywistości.

NIESPRZEDANE

Aukcja Młodej Sztuki - Sopocki Dom Aukcyjny - 16 lipca 2011 godz. 19, Sopot

Pokaż obiekt nr:
| lista obiektów | następny »
malarstwo, sztuka współczesna
ul. Marszałkowska 34/50
00-554 Warszawa.

WWW: