klik

DATA AUKCJI

27.06.2013
081 Henryk Płóciennik (ur. 1933 r., Łódź) Akt blondynki
akryl, flamaster, akwarela/papier, 27 x 38 cm

sygnowany p.d.: 'H. Płóciennik'

Od 1962 roku należy do ZPAP. Zajmuje się grafiką, ekslibrisem, rysunkiem i malarstwem sztalugowym. Jego prace prezentowano m.in. w Belgii, Francji, Hiszpanii, Japonii, Kanadzie, Meksyku, Stanach Zjednoczonych i na Kubie, trafiły także do zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie, Krakowie i Poznaniu oraz Muzeum Sztuki w Łodzi. Otrzymał ponad 40 nagród i wyróżnień na wystawach i konkursach.

Estymacja: 2 000 - 3 000

CENA WYWOŁAWCZA1 000 zł
CENA WYLICYTOWANA1 100 zł

Aukcja prac na papierze, 27 czerwca 2013, godz. 19.

Pokaż obiekt nr:
| lista obiektów | następny »
malarstwo
ul. Marszałkowska 34/50
00-554 Warszawa.

WWW: