klik

DATA AUKCJI

17.09.2013
086 Wojciech Brewka (ur. 1980 r., Kalisz) Party, 2013 r. olej/płótno
akryl, 73 x 100 cm

na odwrociu sygnowany znakiem autorskim

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Wystawy: 2007 - Łódź, klub prywatny, 2010 – Kalisz, 2013 - Warszawa, klub "Sens Nonsensu".

CENA WYWOŁAWCZA500 zł
CENA WYLICYTOWANA3 200 zł

Aukcja Młodej Sztuki, 17 września 2013, g. 19

Pokaż obiekt nr:
| lista obiektów | następny »
malarstwo, sztuka współczesna
ul. Marszałkowska 34/50
00-554 Warszawa.

WWW: