klik

DATA AUKCJI

20.08.2011
033 Wojciech Koniuszek (ur. 1976 r.) Malarz po pracy 3, 2010 r. akwarela/papier
42 x 59 cm

sygn. na odwrocie

CENA WYWOŁAWCZA500 zł
CENA WYLICYTOWANA500 zł

Aukcja Młodej Sztuki - Sopocki Dom Aukcyjny - 20 sierpnia 2011 godz. 17, Sopot

Pokaż obiekt nr:
| lista obiektów | następny »
malarstwo, sztuka współczesna
ul. Marszałkowska 34/50
00-554 Warszawa.

WWW: