Art Outlet. Sztuka Współczesna

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (76)

Aleksandra Jachtoma
Bez tytułu, 1994
olej/płótno naklejone na płytę pilśniową, 30,5 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Stanisław Baj
"Ostatnie rozdanie", 2019
olej/płótno, 33 x 24 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Andrzej Gieraga
"Wertykalny", 2005
akryl/płyta, 25 x 25 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Jan Dobkowski
"Wieża", 1974
olej/płótno, 33 x 27 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Mieczysław Tadeusz Janikowski
Bez tytułu, 1962
olej/płótno, 22 x 78,5 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Ryszard Winiarski
"Order Vertical Game 4 x 4", 1981
akryl/deska, 68 x 4 x 2,3 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Henryk Stażewski
"Kompozycja nr 26", 1973
akryl/płyta, 60,4 x 60 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Edward Dwurnik
"Amsterdam", 2009
olej/płótno, 55 x 46 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Jacek Sempoliński
"Cień", 1999
akryl/papier, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Eugeniusz Markowski
Putto, 1979
olej/płótno, 81 x 60 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Tadeusz Dominik
"Pejzaż", 1978
akryl/płótno, 96 x 125 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Erna Rosenstein
"Niezobaczenie"
akwarela, gwasz/tektura, 24 x 39 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Obraz 930" z cyklu "Obrazów Jurajskich", 1985
olej/płyta pilśniowa, 21 x 17,5 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Jarosław Modzelewski
Modelka, 1977
olej/płótno, 101 x 79 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Jarosław Modzelewski
Kobieta i mężczyzna, 1978
olej/płótno, 63,5 x 83,5 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Tomasz Ciecierski
Bez tytułu, 1992
olej/płótno, 58 x 56 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Tomasz Ciecierski
Bez tytułu, 1994
olej, kolaż/płótno, 56 x 56 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Ewa Kuryluk
"Portret z autoportretem", 1988
tusz, akryl/bawełna, 54 x 36 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Aleksander Roszkowski
"Pola w śniegu", 2014
olej/płótno, 190 x 100 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Aleksander Roszkowski
"Prostokąty", 2012
olej/płótno, 110 x 140 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Andrzej Kurzawski
Martwa natura, 1984
olej/płótno, 92 x 73 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Rajmund Ziemski
"Pejzaż 55/61", 1961
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Włodzimierz Zakrzewski
"Notre Dame de Paris", 1962
olej/płótno, 46 x 60 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Henryk Cześnik
"Odwiedziny", 2005
olej/deska, 55 x 110 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Henryk Cześnik
Kompozycja z postaciami, 1991
technika mieszana/papier, 49 x 68 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Maria Ritter
Martwa natura z popielatym dzbankiem
olej/płótno, 33 x 41 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Maria Ritter
Kompozycja
olej/płótno, 81,5 x 65,5 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Wit (Witold-K) Kaczanowski
Ludzie, 1974
akryl/płótno, 38 x 30,4 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Wit (Witold-K) Kaczanowski
GH-81-57, 1981
akryl/płótno, 51 x 51 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 18 000 zł