Jerzy Duda-Gracz. Chory na Polskę

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (10)

Jerzy Duda-Gracz
Obraz 1505 "Spacer infantki", 1992
olej/płótno, 81 x 100 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 2218 "Romantyczność 2", 1998
olej/płyta pilśniowa, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 1309 "Ułańska fantazja", 1989
olej, sznurek/płyta pilśniowa, 79 x 60 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 1149 "La Grande Contradance", 1987
olej/płyta pilśniowa, 166 x 111 cm
Cena wylicytowana: 230 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 2288 "Sieniawa - Śniadanie na trawie", 1998
olej/płyta pilśniowa, 98 x 128 cm
Cena wylicytowana: 250 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 1826 "Miasto Łagów - Procesja", 1995
olej/płyta pilśniowa, 61 x 81 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 1039, 1986
olej/płótno, 92 x 73,5 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 372 "Portret Pana Gazdy", 1979
olej/płyta, 22 x 17,5 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 1898 "Wieś Kamion - Polska Szafa Trumnienna" (dyptyk), 1995
olej/płyta, 117 x 31 cm (x2), dwa skrzydła drzwi szafy, 146 x 115 cm (całość, wraz z oprawą)
Cena wylicytowana: 220 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Bez tytułu , 2000
akwarela, tusz, kolaż/papier, 30 x 24,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 6 000 zł