Lista obiektów (120)

Mirella Stern
No bez jaj... !, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Bartłomiej Koter
Rome Scene #1, 2021
olej/płótno, 110 x 130 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Dariusz Grabuś
Dom blisko oceanu, 2021
akryl/płótno, 110 x 120 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Katarzyna Orońska / Orno
Ego ventum expecto, 2021
akryl/płótno, 120 x 70 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Adelajda Kot
Nie jestem ptakiem, 2021
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Grzegorz Klimek
Sen o tropikach, 2021
płótno, 90 x 180 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Aleksandra Staniorowska
Droga Mleczna, 2021
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Adam Wątor
Magnetyczne spojrzenie, 2021
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Łukasz Biliński
Up high, 2021
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - Violet, 2021
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Kat Garstka
Woła mnie morze, 2021
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Marcin Błach
Rozmowy w niezrozumiałym dialekcie, 2021
akryl, spray/płótno, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Katarzyna Środowska
Golfistka, 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Romuald Musiolik
Wodospad Batii, 2021
olej/płótno, 100 x 140 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2021
olej, tempera/płótno, 150 x 110 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Anna Pszonka
Na drugim brzegu, 2021
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Denys Molerio Pena
Bez tytułu, 2021
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Kamila Jarecka
Kopciuszek, 2021
akryl/płótno, 70 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Aleksandra Bukowska
Wilk, 2021
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Filip Warzecha
PKIN, 2021
akryl/płótno, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Kacper Załogowski
Bez tytułu, 2021
olej/płótno, 130 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Jakub Górski
Lunar dream, 2021
drewno, marmur, 31 x 27 x 24 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Szymon Stala
Maska III, 2021
marmur, granit, 27,5 x 18 x 14 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Jakub Niewdana
Nosorożec, 2021
ceramika szkliwiona, 16 x 31 x 11 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Małgorzata Kot
Bażant III, 2019
ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 32,5 x 24 x 17 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Mariusz Dydo
Niedźwiedź, 2021
ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 14 x 31 x 9 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Magdalena Berbeka
Bezruch nr 9, 2021
drewno, 39 x 14 x 7 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Konrad Makowski
Bez tytułu, 2021
drewno, 103 x 13 x 13 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Andrzej Sobiepan
Broken crystals, 2021
płyta, gips, żywica, 49 x 49 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł