Sztuka dzisiaj. Wybór kuratora

Lista obiektów (56)

Marcin Gregorczuk / Blubird
Rainforest, 2019
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Estymacja: 7 000 - 12 000 zł
Andrzej Sobiepan
Hyperspace - Crystal line, 2021
płyta, gips, żywica, 64 x 64 cm
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Piotr Czajkowski
GRAND AMOUR, z cyklu "Metro", 2021
akryl, technika własna/płótno, 150 x 100 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Katarzyna Kołtan
Ren, 2021
tempera żółtkowa/deska, 60 x 60 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Tomasz Kostecki
Marlena w samochodzie, 2021
akwarela/papier, 36 x 48,5 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 15 000 - 25 000 zł
Paweł Wąsowski
Confluence XXVIII, 2021
akryl/płótno, 160 x 120 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Bartłomiej Koter
Somewhere between, 2016
olej/płótno, 70 x 70 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Lech Bator
Formuła 7, 2019
olej, akryl, spray/płótno, 82 x 110 cm
Estymacja: 22 000 - 30 000 zł
Małgorzata Kosiec
Dark sky, 2019
olej/płótno, 70,3 x 90 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Hanna Kłopotowska
Fearless, 2021
olej/płótno, 180 x 80 cm
Estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Edyta Hul
Zwierzę VI-VII, 2014
olej, akryl/płótno, 100 x 120 cm
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
Justyna Strąk
Wybrzeże III, 2013
olej/płótno, 60 x 110 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Martyna Ścibior
Ja się wcale nie chwalę dopadli mnie drwale, 2021
lakier do paznokci/płótno, 40 x 40 cm
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Ivo Nikić
Hubabuba, 2021
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Jan Dziaczkowski
Skok, 2007
olej/płótno, 120 x 150 cm
Estymacja: 9 000 - 15 000 zł
Maja Janczar
Na fotelu, 2021
akryl/płótno, 100 x 81 cm
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Marek Rachwalik
Bez tytułu, 2010
olej/płótno, 150 x 100 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Piotr Młodożeniec
Cawa
olej/płótno, 90 x 75 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Zuzanna Belska
She is disco, 2020
olej, kolaż/płótno, 178 x 114,5 cm
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Marcin Kowalik
Ostatnia wieczerza, 2007
akryl/płótno, 54 x 90 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Sabina Maria Grzyb
Oczekiwania, 2021
olej, akryl/płótno, 50 x 90 cm
Estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Anna Kwiatkowska
Krokodyl, 2020
olej/płótno, 80 x 120 cm
Estymacja: 2 500 - 4 000 zł
Jagoda Dobecka
Claws, 2019
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Aleksandra Bujnowska
FIREFLIES, 2021
olej/płótno, 60 x 50 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Piotr Pasiewicz
Esotero I, 2014
akryl, technika własna/płótno, 130 x 90 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł