Aukcja Sztuki Współczesnej (wyniki)
23 czerwca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 11 000 zł

Cena wylicytowana: 11 000 zł

akryl/płótno, 22 x 28 cm
sygnowany l.d.: 'Olbiński'
ID: 28389