Surrealizm i Realizm Magiczny

Teresa Soldenhoff +48 506 251 833 t.soldenhoff@desa.pl

Alicja Sznajder +48 22 163 66 12, +48 502 994 177 a.sznajder@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (49)

Zbigniew Makowski
"Intro vocat", 1973
gwasz/papier , 27,7 x 37,5 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Henryk Waniek
"The landscape to be sung", 1997
olej/płótno, 46 x 34 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Henryk Waniek
"Eurasia", 1971
olej/sklejka, 61 x 41 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Szarlota Pawel
"II-ga podróż do Transylwanii" z cyklu "Cyrk" (dyptyk), 1978
akryl/płótno, 104,5 x 40 cm (wymiary oprawy)
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Szarlota Pawel
Z cyklu "Cyrk", 1978
akryl/płótno, 65 x 54 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Kazimierz Mikulski
"Wilgotny dzień", 1978
olej/płótno, 46 x 58 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Erna Rosenstein
"Kwiaty jednominutowe", 1976
olej/deska, 32,5 x 24 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Maria Anto
"Eksplozja w katedrze", 2005
olej/płótno, 130 x 87 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Motyw Polski", 1982
olej/płyta pilśniowa, 35 x 30 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Pejzaż, 1981
olej/płyta pilśniowa, 15 x 25 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Stasys Eidrigevicius
Bez tytułu, lata 90. XX w.
pastel/papier naklejony na płótno, 215 x 154 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Kiejstut Bereźnicki
"Pochód", 2017
olej/płótno, 77 x 77 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Rafał Olbiński
"La Traviata", 2020
olej, akryl/płótno, 134 x 124 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Tomasz Sętowski
"Feniks"
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Tomasz Sętowski
"Lunapolis", 2015
olej/płótno, 120 x 150 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Tomasz Sętowski
"Zatopione Światy", 1999
olej, aerograf/płyta, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Jerzy Tadeusz Mróz
Pejzaż
olej/płótno, 44 x 44 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Jerzy Tadeusz Mróz
Bez tytułu
olej/płótno, 62,5 x 75 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Grzegorz Stec
Pejzaż, 2002
olej/płótno, 81 x 100 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Grzegorz Stec
"Zatopiona Armada", 2014
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Wit (Witold-K) Kaczanowski
Z cyklu "Samotność", 2020
akryl/płótno, 81 x 60 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Leszek Nowosielski
Akt
olej, akryl/płótno, 76 x 43 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Graszka Paulska
Bez tytułu, 2010
pastel/papier , 50 x 63 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Lucjan Mianowski
"Portret podwójny", 1957
olej/płótno, blacha, 48 x 63,5 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Maja Borowicz
"Metamorfoza", 2016
olej/płótno, 60 x 100 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Katarzyna Kołtan
"Salma", 2020
tempera jajowa/płyta, 80 x 90 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Katarzyna Słowiańska-Kucz
Spotkanie, 2020
olej/płótno, 92 x 73 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Stanisława Pietrzak-Krupińska
"Irysy", 1990
olej/płótno, 46 x 38 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Stanisława Pietrzak-Krupińska
"Mój kaktus", 1988
olej/płótno, 46 x 38 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł