Praca

Eksperci DESA Unicum - Twoje profesjonalne wsparcie w kupnie i sprzedaży dzieł sztuki!

Największą wartością DESA Unicum jest nasz zespół - ludzie połączeni pasją do sztuki. Wspólnie tworzymy największy dom aukcyjny w Polsce, codziennie pomagając klientom zainteresowanym kupnem i sprzedażą dzieł sztuki. Są wśród nas doświadczeni historycy sztuki oraz eksperci rynku aukcyjnego. Krok po kroku prowadzimy klientów przez proces aukcyjny, od pierwszej wyceny - po finalizację transakcji. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego kompleksowo dbamy o każdy szczegół naszej współpracy.

Aktualnie poszukujemy

ASYSTENT W DZIALE SZTUKI DAWNEJ

Jeśli interesuje cię polska sztuka nowoczesna (XIX-XX w.) i Chełmiński nie myli ci się z Chełmońskim, a Zbigniew Makowski z Tadeuszem Makowskim to może szukamy właśnie Ciebie?

Więcej

KOORDYNATOR/KA AUKCJI W ZESPOLE SZTUKI POWOJENNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

Jesteś specjalistką/specjalistą sztuki powojennej i współczesnej z doświadczeniem w obrocie dziełami sztuki? Lubisz jak dużo się dzieje, a każdy dzień spędzony w pracy wygląda inaczej? Umiesz rozmawiać z ludźmi zarówno o sztuce, jak i o pieniądzach? Potrafisz godzinami słuchać opowieści artystów, galerników i kolekcjonerów? Wiesz, że nadajesz z nimi „na jednej fali”? Rozumiesz ich dążenia i potrzeby? Chcesz pracować samodzielnie i tworzyć nowe projekty? Koordynator/ka będzie członkinią/członkiem zespołu Działu Sztuki Współczesnej i będzie raportował/a bezpośrednio do Kierowniczki Działu Sztuki Współczesnej. Będzie także współpracował/a z Działem Sprzedaży i Działem Marketingu w zakresie tworzenia strategii rozwoju projektu aukcyjnego.

Więcej

SPECJALISTA/ASYSTENT DS. PROJEKTÓW BADAWCZYCH – SZTUKA POWOJENNA I WSPÓŁCZESNA

W ramach rozwoju Działu Sztuki Współczesnej poszukujemy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu projektów badawczych związanych ze sztuką powojenną. Szukamy właśnie Ciebie jeżeli uwielbiasz przeprowadzać kwerendy w archiwach, jesteś osobą bardzo dokładną, ale też dynamiczną, doskonale poruszasz się po bibliotekach i lubisz pisać o sztuce. Na tym stanowisku wymagamy wykształcenia kierunkowego z historii sztuki i umiejętnego prowadzenia projektów badawczych. Oprócz tego, będziesz odpowiedzialna/y za głębokie opracowywanie merytoryczne topowych dzieł sztuki współczesnej na potrzeby katalogów aukcyjnych. Mile widziane jest doświadczenie w przeprowadzaniu działań z zakresu digitalizacji archiwaliów – potrzebujemy osoby, która stworzy koncepcję i przeprowadzi digitalizację naszych obszernych zbiorów . Osoba na tym stanowisku będzie członkinią/członkiem zespołu Działu Sztuki Współczesnej i będzie raportował/a bezpośrednio do Kierowniczki Działu Sztuki Współczesnej. Nie musisz pisać listu motywacyjnego, ale z chęcią zapoznamy się z Twoją pracą licencjacką i/lub magisterską oraz efektami Twoich wcześniejszych projektów badawczych.

Więcej

PR MANAGER

DESA Unicum, największy dom aukcyjny w Polsce, poszukuje osoby do pracy na stanowisku PR Managera.

Więcej

SOCIAL MEDIA MANAGER

DESA Unicum, największy dom aukcyjny w Polsce, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Social Media Managera.

Więcej

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KAMPANII ONLINE

DESA Unicum, największy dom aukcyjny w Polsce, poszukuje osoby do pracy na stanowisku mlodszego specjalisty do spraw kampanii online.

Więcej

ASYSTENT PROJEKTU AUKCYJNEGO / SPECJALISTA-KOORDYNATOR PROJEKTU AUKCYJNEGO

Desa Unicum poszukuje pracowników w stopniu Asystenta lub Specjalisty-Koordynatora do pracy w ramach: redakcji katalogów aukcyjnych i wystawowych, kwerendy naukowej dotyczącej określonych dzieł sztuki, kontaktów z klientem (właścicielem dzieła sztuki), poszukiwania i pozyskiwania dzieł sztuki do sprzedaży, badania autentyczności dzieł sztuki

Więcej

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: kontakty z klientami, sprzedaż dzieł sztuki, przyjmowanie obiektów do sprzedaży, opisywanie i opracowywanie obiektów, udzielanie informacji o ofercie, aranżowanie i dozór ekspozycji.

Więcej

FOTOGRAF PRODUKTOWY

Największy i najnowocześniejszy dom aukcyjny w Polsce, w związku z rozszerzeniem zakresu działalności, poszukuje osoby do pracy czasowej na stanowisku Fotograf Produktowy.

Więcej