live

31 lipca 2026 15:00

W stronę Ekspresji. Prace na Papierze

Piękna 1A, Warszawa

Termin i miejsce aukcji:
31 lipca 2026 godz. 15:00

WARSZAWA

Departament:
Sztuka Współczesna
Aukcja prezentuje różnorodne oblicza polskiego ekspresjonizmu – nurtu, który od lat pozostaje jednym z najważniejszych kierunków sztuki XX i XXI wieku, a w ostatnim czasie zyskuje szczególne zainteresowanie na światowym rynku kolekcjonerskim.

W ofercie znalazły się prace artystów reprezentujących różne podejścia do ekspresji: od uznanych twórców po mniej odkryte nazwiska, których dzieła zasługują na uwagę. Zestawienie różnorodnych prac pokazuje bogactwo polskiego ekspresjonizmu oraz jego aktualność we współczesnym kontekście.

Aukcja skierowana jest zarówno do doświadczonych kolekcjonerów, którzy chcą wzbogacić swoje zbiory o dzieła tego kierunku, jak i do osób rozpoczynających swoją przygodę z kolekcjonowaniem sztuki. To możliwość wyboru pracy, która nie tylko wpisuje się w aktualne tendencje rynku, ale również pozwala na bezpośredni kontakt z intensywnym, osobistym językiem artystycznym ekspresjonizmu.

Koordynator sprzedaży

Redakcja katalogu

Lista obiektów ()

Autor
Typ obiektu
Technika
Sortowanie