Grafika artystyczna. Sztuka Dawna
26 stycznia 2021 godz. 19:00

Estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Estymacja: 3 000 - 4 000 zł

litografia barwna/papier, 11 x 8,5 cm (arkusz)
sygnowana na kamieniu śr.d.: 'Witkacy'
opisana na płycie śr.d.: 'Księgozbiór | Feliksa Lewińskiego'
ID: 91778
- Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 20%.
  • Stanisław Ignacy Witkiewicz 1885 - 1939, katalog dzieł malarskich w opracowaniu Ireny Jakimowicz, Warszawa 1990, s. 168, p. 25 (il.)